Kościuszki
apartments

Widok salwatorskich dachów i górującej nad okolicą sylwety kopca Kościuszki przyjęło się uważać za jedno z najcenniejszych dóbr Krakowa. Głównymi arteriami dzielnicy stały się z kolei ulice Focha i Kościuszki. Pierwsza niczym brama do zielonych Błoń, druga – kręgosłup dzielnicy łączący wzgórza św. Bronisławy i wawelskie. Spokojne w tym miejscu wody Wisły i Rudawy skupiają popularne łowiska ryb. To również lokalizacja klubu wioślarskiego, którego doroczne regaty przywodzą na myśl brytyjskie zawody uniwersyteckie.

CZYŻEWSKIEGO 1

Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu inwestycji Czyżeweskiego 1 było wytkorzystanie potencjału miasta i stworzenie wygodnego miejsca do aktywnego życia w ciągłym ruchu.

Nie bez powodu więc, tak istotna była dla nas lokalizacja. To właśnie bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych, a także stacji kolejowej Kraków-Łobzów, gwarantuje łatwy dojazd do najważniejszych punktów całej aglomeracji, dając mieszkańcom niezwykłą swobodę działania.

APARTAMENTY
KOTELNICA

Apartamenty Kotelnica to nowa inwestycja usytuowana na działce tuż przy największym ośrodku narciarskim na Podhalu Kotelnicy Białczańskiej oraz basenach termalnych – Termy Bania. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogate zaplecze rekreacyjne oraz gastronomiczne.

Na inwestycję składać będą się 44 apartamenty w dwóch segmentach A i B, o powierzchni od 26 m2 do 67 m Do budowy wykorzystane zostaną drewno oraz kamień, a niewątpliwym atutem będą przeszklenia w połaciach dachu. Z większości lokali będzie widać góry. Apartamenty na parterze budynków będą posiadać prywatne ogródki, a zdecydowana większość mieszkań na piętrach posiada jeden lub dwa balkony.

Skontaktuj się z nami

Wszelkie prawa zastrzeżone - ABH Investments 2016 Everywhere Studio