Do priorytetów naszej działalności należy najem powierzchni biurowych, sprzedaż gruntów pod inwestycje i najem mieszkań. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonale doradztwo, obsługę i wsparcie podczas wszystkich etapów przeprowadzanych transakcji.

Najem powierzchni biurowych

Proponujemy funkcjonalne powierzchnie biurowe i usługowe o wysokim standardzie, w dogodnych lokalizacjach. Zapraszamy Inwestorów i Przedsiębiorców do zapoznania się ze szczegółową ofertą ABH INVESTMENTS.

Sprzedaż gruntów pod inwestycje

Dokładna analiza potrzeb potencjalnych Inwestorów, sprawdzanie terenu pod względem jego przydatności do planowanych inwestycji oraz profesjonalnie przeprowadzony proces sprzedaży gwarantują udaną i satysfakcjonującą transakcję. Zapraszamy do współpracy Inwestorów oraz osoby posiadające grunty pod zabudowę do sprzedaży.

Projekty budynków użyteczności publicznej i technicznych

Bogata oferta projektów biur, budynków użyteczności publicznej czy budynków technicznych takich jak hale magazynowe to interesująca propozycja dla Inwestorów poszukujących funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Najem mieszkań

Propozycja dla poszukujących funkcjonalnych i komfortowych mieszkań. Szeroki wybór, zróżnicowany standard i metraż, atrakcyjne lokalizacje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Wszelkie prawa zastrzeżone - ABH Investments 2016 Everywhere Studio